ZHWCOMM 10PCS visoke kakovosti 2 Jedro svjetlovodni stroju FTTH Polje svjetlovodni Razdelilni dozi

Nov izdelek

Na zalogi

€5.95

ZHWCOMM 10PCS visoke kakovosti 2 Jedro svjetlovodni stroju FTTH Polje svjetlovodni Distribucijo Polje Opis: oprema, ki se pogosto uporablja kot priključna točka za napajalni kabel za povezavo z spustite kabel.Optični preplete,delitev, distribucija mogoče storiti v to polje,in medtem zagotavlja trdno zaščite in upravljanja za FTTx omrežja stavbe.Se lahko uporablja v zaprtih prostorih ali na prostem.Značilnosti: 1,Skupaj zaprto strukturo, 2,Material:PC+ABS,mokro-dokazilo,nepremočljiva,prah-dokazilo,anti-aging,zaščito ravni, do IP65. 3,Vpetje za napajalni kabel in spustite kabel ,optični preplete,flxation,skladiščenje,distribucijo,···, itd., vse v enem. 4,Kabel,podaljšek,patch kabli, ki teče skozi lastno pot, brez motečih vsak drugi,kasetni, tip SC/FC/PLC adapter za namestitev 5,Distribucija ploščo lahko obrnil navzgor,napajalni kabel se lahko položi v skodelico-skupna pot,enostavno za vzdrževanje in namestitev. 6,Kabinet lahko namesti jih na poti stensko montažo,ki je primerna tako za notranjo in zunanjo uporabo.Specifikacija: 1,Okoljske requirment Delovna temperatura:-40 ° C~+85ºC Relativna vlažnost:≤85%(+30ºC) Zračni pritisk:70Kpa~106Kpa 2,Glavne tehnične obrazcu Vstavljanja izguba:≤0.2 dB UPC vrniti izguba:≥50dB APC vrniti izguba:≥60dB Življenje, vstavitev in izvlek:>1000 krat Slike

Internation da kupec je odgovoren za kakršne koli veljavne uvozne dajatve in lokalnih davkov.Prosimo, preverite pri vašem carinski pred nakupom.Odpremo in Ravnanje I ladja v roku 3 delovnih dan po prejemu plačila.Vsak element je opremljen skrbno, da poskrbite, da pride do vas v odličnem stanju.Ladje po vsem svetu traja približno 16-28 delovne dni s številko za sledenje brezplačno.Bomo ladja ta element s HONGKONG POST,Običajno to traja približno 15-30 delovnih dni do Cilja ,smo tudi lahko ladje v to postavko z EMS, DGM,PAKTA za stabilnost in rast,CPAP, da wordwide.Seveda ,smo lahko v skladu z zahtevo stranke, ladje blaga, za druge načine,vendar je tovorni promet je treba plača kupec .

Pon. pošiljanje in Vračilo območju, Če niste prejeli parceli presega 35 dni ali ste prejeli poškodovan element ali napačen element, pls stik z mano preko e-poštno storitev, in obljubljam, ko je situacija potrjena, bomo poslati ali vračilo vas.To je odgovornost stranke, da plača za povratni ladijski promet pristojbina pod nobenim pogojem.In ne bomo sprejeli vrnitev aplikacija, ko je zunaj 14 dneh po prejemu pošiljke.In pls zagotoviti, da se vrnete element, ki bi moral biti na prvotno stanje.Pišite Mi, Naše podjetje je strokovno fabrika v svjetlovodni opreme več kot sedem let,smo prepričani, bodo naši izdelki izpolnjujejo u.Jaz bom tukaj in rešiti vse težave,torej vabljeni, da me kontaktirate kadarkoli.In obljubim, da ga bom za odgovor se vam v 24 delovnih delovni čas.Naš cilj je zadovoljiti vas kot kupca in v zameno ohranitev ugleda.

Oznake: ftth, gpon wifi, cleaver svjetlovodni, gpon onu, mini olt, ftth orodje, gpon ont, polje svjetlovodni, hirschmann, ftth kit.

Blagovna Znamka ZHWCOMM
kraj izvora Kitajska
Številka Modela 2 jedro vlakna polje
Material ABS+PC
MAX kapaciteta 2 Vlaken

Trenutno ni ocen.

Napiši mnenje

ZHWCOMM 10PCS visoke kakovosti 2 Jedro svjetlovodni stroju FTTH Polje svjetlovodni Razdelilni dozi

ZHWCOMM 10PCS visoke kakovosti 2 Jedro svjetlovodni stroju FTTH Polje svjetlovodni Razdelilni dozi

Podobni izdelki

50PCS SC/ UPC Single mode fiber optic Kika 1M 9/125 Single Mode Optični kika 0,9 mm PVC Jakno Značilnosti: 1. Združljiva s Telcordia,GR-326-CORE, TIA/EIA in IEC 2. Nizko Vstavljanja Izgubo & Nazaj Razmislek 3. Okolju Stabilne 4. 2,4,6,8, 12-in 24-Kanali na voljo 5. Shrani Duct Prostora,Stroški in Namestitev čas 6. Preprost

€29.73

TL-560 Optični merilnik moči rdečo luč enega računalnika z 10km Vizualne Napake Lokator Oprema

€28.90

Paket vključuje: 1 x Spustite Kabel, striper (desorber) 1 x CFS-2 Fiber Optic, striper (desorber) 1 x Kevlar Škarje CFS-2 Fiber Optic, striper (desorber), je zanesljiv in ekonomičen FTTH plier orodje za odstranjevanje 125um vlaknin, to Ločevanje je ergonomsko oblikovana Super Udobje prijemala, vam nudi dodatno

€14.77

10PCS/Veliko 1X16 PLC Splitter SC/APC SM 0,9 mm Visoke Kakovosti 1m Vlaken FTTH Optični Delilnik SC APC Če ste naročilo 5pcs, vam bo dobil še dve brezplačno.popolnoma 7 kosov. Singlemode SC simplex Jeklene Cevi plc optični delilnik Značilnosti *Odlične Mehanske,Majhna Velikost *Visoka

€52.57

NASVETI: Vlakna Cleaver je preprost Vlaken Cleaver,Za začasno rezanje samo, prosimo, da nakup previdno, če imate zahteve glede kakovosti !!

€7.03

Model:38J0-6537E-C++ Opis izdelka:GPON OLT C++ Izhodna Moč: o +7DB Prenos na daljavo: 40-70km Wavelenth:TX1490/RX1310nm Napetost:3.3 V Hitrost prenosa:1.25 Gb/s Prenosnega Medija:single mode optični tip konektorja:SC

€82.58

Optičnih Vlaken FTTH Napajanje ETP4830-A1 Compatiblel z Vse blagovne Znamke OLT Informacije o Izdelku Opis Izdelka ETP4830-A1 je polje DC napajalnega sistema s široko paleto uporabe scenarijev.z odlično izvedbo, kot je visok izkoristek energije, inteligentni baterijo upravljanje, daljinsko upravljanje,

€247.75

100 KOZARCEV FTTH SC UPC Optični fibe hitro spojnik SC PC FTTH Vlakna, Optična Hitro Priključek ESC250D SC Konektor Brezplačna dostava Zagotavljam vam, da je kakovost naših izdelkov zagotavljamo, da vam najboljšo storitev, ki zagotavlja najhitrejšo dostavo, najbolj varen način, da dobavi blago na svoje roke!Če

€53.68

100%Nov F601 EPON Terminal ONT Optični Priključek 1GE Vrata enako funkcijo kot ONU Opis izdelka: F601 je EPON Optičnega Omrežja Terminal namenjen za HGU (Home Gateway Enota), ki se uporabljajo v FTTH scenarij, ki podpira L3 funkcijo za pomoč naročnika zgraditi inteligentni domačem omrežju.F601 zagotavlja GPON

€85.23

2 izhodi catv signala ojačevalnika,catv prostem trunk ojačevalnik 1.Opis Izdelka CATV serije ojačevalnik, ki se večinoma uporablja v kabel prenosnega sistema in ga lahko ponudimo visoko kakovostne video prenos storitev.Oprema sprejme površinsko montažo tehnologije z eleganten videz in zanesljivo delovanje. Glavna

€28.90

debelo SC UPC Hitro Priključek Single-Mode Priključkov FTTH Orodje za Hladno Priključek Orodje svjetlovodni Hitro Priključek 58mm Opis Hitro Sestavljanje Priključek (imenovan tudi Ne-poljski Connector , Pre-poljski Priključek ali Fast Connector ) je enostaven za namestitev naprave.No orodje

€66.50

M16 svjetlovodni Meter SC 2,5 MM priključek Optični merilnik moči SC pretvorbo vodja SC pretvorbo adapter Brezplačna dostava Lastnosti izdelka vir Svetlobe, optični merilnik moči FC pretvorbo glave, premer 16 mm, zunanji premer 18 mm Nit je M16, primerna za optični merilnik moči sonda je vrsta velikih, bodite

€9.00

10GBASE-ER Dvojni LC 10G 1550nm 40km ER DDM CWDM SFP+ Sprejemnik 10G CWDM SFP+ transceivers so namenjeni za 10G Ethernet na 802.3 ae, in je lahko podpora podatkov,-tečaj iz 9.95 Gb/s na 11,1 Gb/s.Digitalni diagnostika, ki so na voljo preko I2C vmesnika, kot je določeno v SFP+ MSA.To je pogosto uporablja z skupaj.Značilnosti:

€255.76

Visoka Kakovost 30mW VFL Optični Kabel Tester, svjetlovodni Vizualne Napake Finder 25-30Km Obseg 650+10nm Rdeče pero Brezplačna dostava Zagotavljam vam, da je kakovost naših izdelkov zagotavljamo, da vam najboljšo storitev, ki zagotavlja najhitrejšo dostavo, najbolj varen način, da dobavi blago na svoje roke!Če

€12.73

Top